Греція

Передзвонити?

Греція

Їхати до Греції тільки за тим, щоб в шаленому темпі оглядати визначні пам'ятки або, навпаки, ліниво валятися на пляжі – просто злочин. У цій країні треба насолоджуватися їжею і вином, морем і полуденною спекою, спілкуванням з місцевими жителями і природою, старожитностями і тишею, дискотеками і веселощами. Зимових гостей Греції чекає комфортна неспекотна погода, відсутність літнього «перебору» туристів, величезна кількість пам'яток і прекрасно розвинена туристична інфраструктура.

  • Особливості кухні

Грецька кухня - це велика кількість овочів і зелені, молочних продуктів (особливо м'яких сирів), оливок та оливкової олії, хліба і вина. З «важкого» найчастіше готують баранину і м'ясо птиці, не цураються також яловичини і свинини. Рекомендуємо спробувати справжній грецький салат (як то кажуть, відчуйте різницю), восьминога гриль, «мусака» - запіканку з баклажанів, м'ясного фаршу і помідорів, «пастіціо» - різновид лазаньї, «стіфадо» - м'ясне рагу з цибулею в винно-коричної підливі, «спецофаі» - перчені сосиски зі свіжими томатами, «пайдакію» - баранячі відбивні на грилі.

  • Розваги і пам'ятки

Греція - абсолютний «маст-візит» для всіх шанувальників давньогрецької культури, візантійської спадщини, для тонких цінителів чуйного світу флори і фауни. Серце країни - Афіни з легендарним Акрополем, практично незайманим часом кварталом Плака і таким музейним зібранням, що весь інший світ заздрісно видихає. У відносній близькості знаходиться красуня Арголида з вражаючим інженерним спорудженням каналу Корінфа, велетнем античного театру в Епідаврі, величні Мікени з гробницями царів. Рухаючись на північ від столиці, на вас чекають Дельфи, де стоїть храм Аполлона.