Мальдіви

Передзвонити?

Мальдіви

Мальдівські острови - це розсип мальовничих атолів в теплих водах Індійського океану. Місце, де все спонукає до блаженства: кілометри відокремлених пляжів, висококласні готелі і природа. Тут 1190 островів і всі вони - як на підбір: з блакитними лагунами, піщаними пляжами і унікальною рослинністю. Для відпочинку є все: тиша і спокій, красива природа, багатий підводний світ. А ще те, без чого всі переваги будь-якого курорту згасають в очах сучасних туристів - хороші готелі і високий рівень сервісу.

  • Особливості кухні

Кухня Мальдів багато запозичила з індійської і шрі-ланкійської гастрономії: гострі соуси з каррі, велика кількість спецій, використання в приготуванні страв фруктів і майже повне ігнорування овочів і зелені. Все тут крутиться навколо двох продуктів: риби і рису, що подаються в різних варіаціях зі всілякими підливками і соусами. Будь-яка трапеза комплектується дріжджовий хліб «роші» або хрусткими коржами «пападу». Також варто спробувати страви з рису з додаванням рибного каррі і кокосового молока. Практично всі фрукти на Мальдівах, крім бананів і кокосів, - привізні.

  • Розваги і пам'ятки

Всі головні красоти Мальдів розташовані нижче рівня моря. Мабуть, єдина примітна надводна екскурсія - це «Фото-флайт», політ над островами на гідролітаку. Інші популярні екскурсії - це круїз на яхті або занурення на підводному човні. Якщо душа все ж вимагає культурної програми, рекомендуємо відвідати Національний музей на території мальовничого Султанського парку, Ісламський центр під золотим куполом і Президентський палац в Мале. Тут же розташовані найдавніша в країні Стара П'ятнична мечеть з унікальним мінаретом (1656 р.) і усипальниця Мохаммеда Такуруфану.